7 Gün 24 Saat Hizmet | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

Kaliteli hizmet anlayışımız ile uygun fiyatlara araç kiralama uygulaması sağlayan firmamız, araçlarını sürekli yenilemekte ve güncellemektedir. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 5.64 Euro: 6.50 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
7 Gün 24 Saat Hizmet
7 Gün 24 Saat Hizmet Kaliteli hizmet anlayışımız ile uygun fiyatlara araç kiralama uygulaması sağlayan firmamız, araçlarını sürekli yenilemekte ve güncellemektedir. Ekonomik ve lüks sınıflardaki araçlarımız ile ihtiyacınızı uygun fiyatlara karşılamanız mümkündür. İzmir Oto Kiralama hizmeti sağlayan firmamız, İzmir’de en fazla tercih edilen rent a car firmasıdır. Daf 24 saat hizmeti en iyi şekilde sizlere sağlamakta ve internet sitesi üzerinden de rezervasyon almaktadır. Rezervasyonunuzu yaptırırken teslim alacağınız yerleri de mutlaka belirlemeniz gerekir.

Sitemiz üzerinden araç seçiminizi önceden yapabilir veya telefon ile de bizlere ulaşabilirsiniz. Araçlar ile ilgili sorun ve önerileriniz konusunda günün her saati ekibimiz sizinle iletişime açıktır. İzmir Rent A Car uygulamasını tamı tamına sağlayan ve müşteri memnuniyetini öne planda tutan firmamız araçların bakımı konusunda da hassasiyeti göstermektedir. Uzman ekibimiz bu takibi sağlayarak bakım zamanında aracın bakımı için size ulaşır ve bu süreçte başka bir araç temin eder. Böylece mağdur olmadan aracın bakım süreci sona erer.

Ülkemizde bilindiği üzere arabanın sabit masrafları oldukça fazla, kasko, trafik sigortası vergisi, vizesi gibi bir çok işlem için ayrı bir bütçe ayırmanız gereklidir. Daf Oto Kiralama firmamızın sağladığı filo hizmeti ve günün her saati gerçekleştirdiği destek sayesinde de araçla ilgili her konuda görüşme sağlayabilirsiniz. Bunun için telefon rehberinize telefonumuzu kaydedin ve arayın. 7-24 müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Araba ile ilgili sorunlarınızın hemen çözümü gerçekleşmektedir.