Daf ile Filo Kiralama | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

Araç kiralama konusunda alanında uzman olan firmamız, sürekli yenilenen araç filosu ile hizmetinizde. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 5.64 Euro: 6.50 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
Daf ile Filo Kiralama
Daf ile Filo Kiralama Araç kiralama konusunda alanında uzman olan firmamız, sürekli yenilenen araç filosu ile hizmetinizde. Üst, orta ve standart sınıf seçenekleri ile her keseye uygun, dizel veya otomatik araçlarda filomuz bünyesinde yer almaktadır. Kurum veya işletmelere İzmir Oto Kiralama hizmeti ile minimum maliyet ile ekonomik araçlar tedarik etmekteyiz. Filo kiralama için bir alt sınır yok, senelik anlaşmalar bir adet araç için de yapılabilmektedir.

İşletmenizde araç ihtiyacını en uygun fiyatlarımız ile karşılamaktayız. Ayrıca araçların periyodik bakım ve muayene işlemlerinin hepsi bize ait. Bu süre içerisinde yine sizi araçsız bırakmıyoruz başka bir araç ile aracınız bakım yapılana kadar ihtiyacınız karşılayabilirsiniz. Uzman kadromuz araçların bakımlarını sık sık takip etmekte ve anında müdahale etmektedir. izmir Rent A Car firması olarakbir çok araç seçeneği ile özel fiyatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Araçta oluşan herhangi bir sorunda ekibimiz hemen sizlere ulaşıyor ve kısa sürede çözüm sağlıyor. Size de aracınızı huzur ile kullanmak kalıyor.

Filo kiralama hizmetinde profesyonel hizmet sağlayan firmamız, sözleşmeden sonra belli vadelerde ödemeleri sizi zorlamayacak düzeyde tahsil eder. Faturalar aylık düzenli olarak işletmeniz adına kesilir ve adresinize gönderilir. Daf Oto Kiralama sayesinde pazarlama ve lojistik giderleri minimize edebilirsiniz. Çok büyük paralar ödeyip satın alacağınız bir aracın giderinin yanı sıra bakım ve diğer masrafları büyük maliyetler gerektirir. Bu sebeple yıllık sözleşme yapıp aylık oldukça uygun fiyatlara kiralama hizmeti almanız çok daha mantıklıdır. Ekibimiz bir telefon ile kapınıza kadar aracı teslim etmektedir.