Ucuz Oto Kiralama | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

Hem bireysel hem de kurumsal hizmet veren firmamız bu konudaki yüksek profesyonelliği ile İzmir içinde en fazla tercih edilen firma haline gelmiştir. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 5.64 Euro: 6.50 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
Ucuz Oto Kiralama
Ucuz Oto Kiralama Hem bireysel hem de kurumsal hizmet veren firmamız bu konudaki yüksek profesyonelliği ile İzmir içinde en fazla tercih edilen firma haline gelmiştir. izmir Oto Kiralama hizmetine her an ihtiyaç duyabilirsiniz. DafRent a Car bu anlamda size hem telefon ile dilerseniz de internet üzerinden hemen istediğiniz aracın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Bulunduğunuz yere teslimat istiyorsanız bu ekran üzerinden de belirtebilirsiniz. Uygun fiyatlar sayesinde de fazla paralar ödemenize gerek kalmaz. Sadece yakıtınızı doldurursunuz ve km sınırı olmadan yolculuğun keyfine varabilirsiniz.

Kiralama şartları genel olarak belli standarda oturduğundan dolayı çok fazla müdahale edememekteyiz. Araç kiralamanız için en az iki senelik ehliyete sahip olmanız gerekir. Bazı araçlarımız için de provizyon isteyebilmekteyiz. Kasko güvenceli araçlarımız ile İzmir Rent A Car hizmeti sayesinde hem ucuz hem de güvenli bir yolculuk yaparsınız. Aracı teslim aldığınız saat konusunda da sizlere tolerans sergilemekteyiz. Profesyonel bir kiralama deneyimi için yorulmadan evinizdeki bilgisayarınızdan hemen aracınızı ayırın. Önceden yaptığınız rezervasyonlarda araç seçeneği çok daha fazla olmaktadır.

Araç seçimini ise her kullanıma göre sağlayabilirsiniz. Eğer otomatik araç kullanıyorsanız yeni model seçeneklerimize mutlaka göz atmalısınız. En son teknoloji ile donatılmış araçlarımızı Daf Oto Kiralama ile ekonomik olarak kiralayabilirsiniz. Arabanız bozuldu veya tamire verdiniz ya da misafiriniz geldi ve tek araba yeterli gelmiyor bunun için hemen bize ulaşın size en kısa zamanda aracınızı temin edelim. Güvenle ve rahatlıkla sürdüğünüz araçlarımızdan memnun kalacağınıza biz eminiz.