Daf ile Kaliteli Hizmet | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

Araç kiralama konusunda sürekli kendini yenileyen firmamız, hizmet konusunda sektörde lider konumdadır. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 5.64 Euro: 6.50 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
Daf ile Kaliteli Hizmet
Daf ile Kaliteli Hizmet Araç kiralama konusunda sürekli kendini yenileyen firmamız, hizmet konusunda sektörde lider konumdadır. En son model araçlar ile otomatik ve manuel seçenekleri de bünyesinde barındırıyor. Dizel ya da benzinli modeller ile her keseye hitap eden araç tercihinizi hemen yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden de dilerseniz hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. İzmir Oto Kiralama kalitesini sürekli üst seviyede tutan ekibimiz dilerseniz otel teslim şeklinde de aracınızı teslim etmektedir. Ayrıca hava alanındaki ofislerimizden de kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu dilerseniz hemen ulaştırabilirsiniz. Bu konuda destek sağlayan firmamız kiralama sonrası hizmetleri de yüksek kalitede ve kusursuz bir şekilde sağlamaktadır. İzmir Rent A Car kalitesini sürekli artırmakta ve sizlerin memnuniyetini sürekli ön planda tutmaktadır. Araçlarımız son model olmakla birlikte tam kasko güvencesi ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca hava alanından da transfer hizmeti sağlanabilmekte ve çevre ilçelere özel araç ve şoför hizmeti de sağlanmaktadır.

İş seyahatiniz için geldiğiniz havalimanında hemen ofisimizi bulun ve aracınızı hazır bilin. En kısa zamanda aracımızı hazırlıyoruz ve sizi bekletmeden gideceğiniz yere götürüyoruz. İsterseniz tek kişi olun isterseniz on kişi Daf Oto Kiralama standardı ile uygun araçlarımız hemen temin edilir. Öncesinden rezervasyonunuzu internet üzerinden de sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz tarihi ve saati bu ekran üzerinden belirleyebilir ve müsait olan araçların listesini de buradan görebilirsiniz. Araç kiralama sektöründe lider olan Daf, sizde alışkanlık yaratacak. İzmir’e geldiğinizde artık uğrak yeriniz burası olacak.