Son Model Araçlar ile Hizmetinizdeyiz | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

Araç kiralama sektörü karşılıklı güven gerektiren bir sektördür. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 5.64 Euro: 6.50 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
Son Model Araçlar ile Hizmetinizdeyiz
Son Model Araçlar ile Hizmetinizdeyiz Araç kiralama sektörü karşılıklı güven gerektiren bir sektördür. Daf Rent A Car olarak vereceğimiz tüm hizmetlerde bu güveni müşterilerimize vermekteyiz. Araç kiralama hizmeti sunarken, insanların güvenebilecekleri ölçüde hizmet sağlamak, aynı müşteri potansiyelinin devam etmesini sağlayacaktır. Bu ölçüde tüm araçlarımızın bakım ve kaskosu yapılmaktadır. Araç kiralama için yüksek model olan araçları oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmetinize sunmaktayız. Daf Rent A Car Araç Kiralama denildiği zaman akla ilk gelen firma olmak için oldukça uzun yıllar sektörde hizmet vermiş bulunmaktayız.

Daf Rent A Car Araç Kiralama, farklı şehirlerden gelen insanlara güvenilir bir hizmet verecektir. Ancak bunun için firma seçimini oldukça iyi düşünmeniz gerekecektir. Alanında uzman insanlarla çalışmak, profesyonel ekiplerin işi olacaktır. Hangi şehir veya ülkeden gelirseniz gelin, sizinle anlaşılan saatlerde İzmir havalimanı bekleme noktasında uzman çalışanlarımız ve güler yüzlü ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Kente gelen birçok turistin hizmetine sunulacak olan araç kiralama hizmetinin yanı sıra, dil bilen personellerimiz sayesinde şoförlük hizmeti de verilmektedir.

Rent A Car Araç Kiralama sektöründe İzmir genelinde bir öncü olma halini almış olan Daf Rent A Car, filo kiralama hizmeti de sunmaktadır. Firmamız genelinde kiralanacak olan araçlar, çoğunlukla aylık veya yıllık hizmetlerde bulunmaktadır. Ancak hafta sonu tatilleriniz içinde en az 24 saat olarak bir kiralama söz konusu olmaktadır. Günlük aylık ve yıllık olan hizmetlerimizde fiyat aralıkları değişiklik göstermektedir.