Depozito ve Senetsiz Araç Kiralama Dönemini Başlattık ! | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

İzmir Rent a Car da araç kiralamak artık çok kolay. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 6.26 Euro: 7.37 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
Depozito ve Senetsiz Araç Kiralama Dönemini Başlattık !
Depozito ve Senetsiz Araç Kiralama Dönemini Başlattık ! İzmir Rent a Car da araç kiralamak artık çok kolay... İzmir Rent a Car sizlere daha hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek adına genişlettiği altyapısı sayesinde güvenilir bir rent a car tecrübesi yaşamanız için tüm şartları lehinize çeviriyor. Artık araç kiralamak için senet imzalamak , depozito ödemek veya kredi kartı bloke etmek zorunda değilsiniz. En az 2 yıllık olmak kaydı ile ehliyetiniz ve eğer yurt dışından geliyorsanız pasaportunuzu yanınızda getirmeniz yeterli. Araba kiralayacağınız süre için ödemenizi yapın ve aracınızı ister havaalanından isterseniz İzmir şehir merkezinden sizin seçeceğiniz bir noktadan alın ve yine sizin seçeceğiniz bir yerden teslim edin. İzmir Rent a Car sizlere sağladığı bu kolaylıkların yanı sıra kilometre sınırı koymuyor. Aracınızla gönül rahatlığı ile dilediğiniz kadar seyahat edebilirsiniz. İzmir Rent a Car a ait tüm araçların rent a car kaskolu olması yine sizlerin ( Allah korusun ) yapacağınız bir kaza halinde tek kuruş ödemeden aracı teslim edebilmenize olanak sunuyor. Kısacası İzmir Rent a Car da tüm şartlar sizlerin aldığınız hizmetten menun kalmanıza odaklıdır !