İzmir Rent a Car'dan Sporcularımıza Özel Kampanyalar | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

İzmir Rent a Car klasik araba kiralama yöntemlerinin dışında kalmaya çalışan bir yapıdır. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 6.26 Euro: 7.37 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
İzmir Rent a Car'dan Sporcularımıza Özel Kampanyalar
İzmir Rent a Car'dan Sporcularımıza Özel Kampanyalar İzmir Rent a Car klasik araba kiralama yöntemlerinin dışında kalmaya çalışan bir yapıdır. Bu anlamda sadece rent a car ile ilgilenmekle kalmaz , çevreye ilgili ve duyarlı bir hizmet politikası yürütür. Bu anlamda İzmir'ya yamaç paraşütü , dağ sporları için gelen misafirlerimiz için özel fiyatlar sunmaktayız. Özellikle Tahtalı , Adrasan ve Alanya'ya uçmak için gelen yamaç paraşütü gönüllüleri , yine Geyik Bayırı ve Olympos'ta bulunan eşsiz tırmanma sahalarına gelen dağ sporları gönüllüleri ve yine dalış için İzmir'yı tercih edenler. Kısaca İzmir'ya sportif bir faliyet için geliyorsanız bize bunu belirtmeniz dahilinde müşteri temsilcilerimiz sizlere özel kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi verecektir. Para alış verişinin biraz ötesinde paha biçilmez değerler olduğunun bilincindeyiz. Aldığınız hizmet sonrası yüzünüzde oluşacak bir tebessüm bizim 33 yıllık geçmişimize denktir.