KULLANIŞLI MODELLERLE ARAC KiRALAYIN | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

istediğiniz bir modeli kullanma fırsatı sunan DAF izmir rent a car her sene değişen modelleri ile hizmet vermeye devam ediyor. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 6.26 Euro: 7.37 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
KULLANIŞLI MODELLERLE ARAC KiRALAYIN
KULLANIŞLI MODELLERLE ARAC KiRALAYIN istediğiniz bir modeli kullanma fırsatı sunan DAF izmir rent a car her sene değişen modelleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Acil durumlarınız için size profesyonel çözümlerle sunum yaparak tarzınıza uygun modelleri sizlerle buluşturuyor. İstediğiniz renk ve modelleri seçebilirsiniz. Kiralama süresince araç size emanettir kendi arabanız gibi kullanabilirsiniz. Her zaman sigorta yaptırılır ve riskler aza indirilir. Emniyetiniz için eski model arabalarla değil her zaman yeni araçlarla hizmetinize sunuluyor.

Kiralamadan sonra aracınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kiralama süresince hiçbir problem oluşturmadan karşılıklı güven ile işler yürütülmektedir. Dürüstlük her zaman ilk anlayış olmalıdır. Dürüst kadrosu ile her zaman ilk tercih edilen araç kiralama hizmetlerinden biri oluyor.DAF izmir rent a car size hizmet verirken sadece kısa dönem değil uzun dönem olarak kiralama hizmeti de veriyor. Şehir dışına çıkıp işlerinizi halletmek isteyen ve ya gezmek istiyorsanız tam size göre bir kuruluştur.

DAF izmir rent a car her zaman kaliteli modelleri tercih edip müşterilerini memnun etmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Her zaman araçlarının temizliğine önem vermişlerdir. Hijyen açısından herkesin kullanıma uygun temizlik anlayışıyla herkes tarafından tercih edilmektedir. Ehliyeti olan herkes için kiralama işlemi sorun çıkmadan yapılmaktadır. Araba kullanmayı özlediyseniz bu yaz sizde araç kiralayıp, ailenizle ve ya arkadaşlarınızla yazın keyfini çıkarabilirsiniz. Konforu tam anlamıyla yaşamak için tercihinizi DAF RENT A CAR’dan yana kullanarak doğru tercih yapabilirsiniz.Etiketler : izmir rent a car - izmir araç kiralama - izmir havalimanı rent a car izmir oto kiralama - izmir araba kiralama